Pałac Tomice Dom Seniora
Telefon +4874 830 29 75
Adres Tomice 2, Ząbkowice Śląskie, 57-200
E-mail info@rezydencjaseniora-tomice.pl
Telefon +48 601 290 116
Telefon +48 667 347 077

Pobyt

 

Oferujemy krótko- i długoterminowy pobyt, jak i opiekę dzienną dla osób starszych. Pałac Tomice jest obiektem dostosowanym do potrzeb seniorów oraz osób niepełnosprawnych: winda, szerokie drzwi i korytarze, poręcze, pośrednie oświetlenie nocne dla lepszej orientacji, łóżka rehabilitacyjne z elektrycznym sterowaniem, łazienka dla osób leżących, alarm przywoławczy, gabinet lekarski, własna pralnia - to jedynie najważniejsze elementy wyposażenia naszego domu.

Pokoje

 

    Dla mieszkańców przygotowaliśmy duże, jasne oraz funkcjonalnie wyposażone pokoje z łazienkami. W pokoju znajdują się TV-Sat, telefon oraz internet WiFi.

 

Jedzenie

 

Codziennie jest serwowane 5 świeżych posiłków. Nasi kucharze dopasowują się do życzeń i zaleceń dietetycznych rezydentów.

Opieka

 

Nasi mieszkańcy są pod całodobową opieką wykwalifikowanego personelu, który, dzięki zainstalowanych przy łóżkach alarmach, może w każdej chwili przyjść z pomocą. Do dyspozycji osób starszych jest również nasz fizjoterapeuta oraz terapia zajęciowa. Nad nasza placówką stale czuwa doktor medycyny.

Rodzinna atmosfera

 

Stawiamy na atmosferę rodzinną. Wspólny czas można spędzić w przestronnej jadalni, pokoju telewizyjnym, biblioteczce, pokoju kominkowym, na dużym tarasie oraz parku.

Kaplica

 

W obiekcie znajduje się kaplica, w której regularnie odbywają się msze i nabożeństwa. Kaplica jest dostępna całodobowo. Można również poprosić o prywatną opiekę duchownego.

Ponadto

 

Naszym celem jest sprawienie, że nasz dom będzie Państwa drugim domem. Dlatego pozwalamy na zabranie ze sobą swoich zwierząt domowych oraz dajemy dostęp do własnego ogródka. Na życzenie rezydenci mogą uzupełnić pokój własnymi meblami.

Skontaktuj się z nami!

 

Masz pytania dotyczące warunków? Chcesz się umówić, żeby zobaczyć nasz dom? Zadzwoń do nas! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania